Дівчина із Золочева грає роль у фільмі «Дике Поле»

Фільм «Дике Поле» вийшов на екрани кінотеатрів України з 8 листопада. Приємно відзначити, що у фільмі одну з головних ролей грає золочів’янка Євгенія Муц.

Український “Пригодницький істерн «Дике Поле» режисера Ярослава Лодигіна, за мотивами роману «Ворошиловград» Сергія Жадана, створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

У ролях: Олег Москаленко (Герман), Володимир Ямненко (Коча), Георгій Поволоцький (Травма), Олексій Горбунов (Пастор), Руслана Хазіпова (Оля), Євгенія Муц (Катя), Роман Халаїмов (Марлен), Ігор Портянко (Ніколай Ніколаєвич), Сергій Жадан та інші.

Проект «Дике Поле» став одним із переможцем Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державне фінансування розміром 15,49 мільйонів гривень. Основні зйомки стрічки відбулись влітку 2017-го року в Старобільську (Луганська область), частина сцен була знята в Києві. Дистрибутор стрічки в Україні — «Кінокомпанія ММД».

У 2014-му році книга Сергія Жадана «Ворошиловград», за мотивами якої знята стрічка, стала найкращим українським романом десятиліття за версією літературної премії ВВС Україна. Твір також отримав швейцарську літературну премію Фонду Яна Михальські. Текст перекладено п’ятьма мовами.

Слоган: Захищай своє

Синопсис: Герман змушений повернутися у своє рідне містечко на Донбасі. Його старший брат зник, і тепер герою доведеться захистити сімейний бізнес — стару бензоколонку. Разом із нею — друзів дитинства та кохання у боротьбі проти тих, хто захоплює шматок за шматком землю, перетворюючи її на кукурудзяні поля та залізницю, котра нікуди не веде. Чим закінчиться ця іронічна та повна пригод подорож крізь Дике Поле?

Жанр: екшн, пригоди

Режисер: Ярослав Лодигін

Оператор-постановник: Сергій Михальчук

Художник-постановник: Влад Одуденко

Продюсер: Володимир Яценко

Співпродюсер: Міклош Гімеш

Автори сценарію: Наталя Ворожбит, Сергій Жадан, Ярослав Лодигін

За мотивами роману «Ворошиловград»

Композитор: Фіма Чупахін

Виробництво: Limelite (Україна), Film Brut (Швейцарія) за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Дистрибутор в Україні: кінокомпанія ММД

Залишити відповідь

Next Post

Вчергове прооперували Вадима Бевзу

Як “Золочів.нет” повідомляли раніше, у 2014 році наш земляк, уродженець міста Золочева Вадим Бевза, отримав важкі поранення в зоні Антитерористичної операції. Загалом Вадим переніс більше сорока операцій, оперували у  Дніпропетровську, оперували у Німеччині… Днями стало відомо, що Вадиму зробили ще одну операцію у медичному центрі «Клініка Доктора Валіхновського» (м. Київ). “Сьогодні […]