Діти учасників АТО із Золочівщини відвідали Львів (відео)

karitasВ рамках соціального проекту “Мій тато захищає Україну!” цієї суботи, 9 травня, діти учасників АТО із Золочівщини відвідали Львів, де мали нагоду цікаво провести своє дозвілля.

Зокрема, тут вони взяли участь у майстер-класі з виготовлення піци, прокаталися “Чудо-поїздом”, а також переглянули виставу у Львівському державному цирку.

Духовий супровід поїздки забезпечив отець Михайло Сукмановський.

Дана поїздка організована Центром допомоги сім’ям учасників АТО м. Львова спільно із  Карітас-Золочів. Організатори вдячні Золочівській РДА та відділу освіти за наданий автобус. Вікова категорія дітей, що взяли участь у заході від 5 до 16 років. Про це розповіла “Золочів.нет” координатор проектів Карітас-Золочів УГКЦ  Марта Польова.

Нагадаємо, що у квітні Карітас-Золочів передав допомогу сім’ям бійців-учасників АТО з Золочівського району, яка надійшла від Центру допомоги сім’ям учасникам АТО м.Львова та від Львівської обласної ради.


Залишити відповідь

Next Post

Дитячий хор церкви Бл. Миколая Чарнецького вітав матерів

Мамо, матінко, матусю Я добра від тебе вчуся. Ти найкраща в світі мама, Ніжна, добра і ласкава! У другу неділю травня ми святкуємо День матері. Це день, коли ми молимося до Бога за наших матерів та дякуємо їм за те, що через них одержали дар життя. В честь свята діти […]