Діти та вчителі із Золочівщини виступили у Болгарії на міжнародному фестивалі-конкурсі (відео)

Учні та вчителі Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, хореографічний колектив “РАДОСВІТ” Золочівського ЗЗСО І-ІІ ступенів “Школа радості” та учні Золочівської мистецької школи побували в сонячній Болгарії та взяли участь у міжнародному фестивалі-конкурсі «Славянски вєнєц». Колективи та окремі виконавці презентували народне та естрадне мистецтво своїх країн, демонструючи високий рівень підготовки та таланту.

Золочів’яни стали конкурсантами в номінаціях «Інструментальна музика», «Хореографія» та «Вокал» у різних вікових категоріях, де здобули гідні нагороди. Учителі Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 зі своїми вихованцями, серед більш ніж 200 учасників, отримали призові місця в номінації «Вокал»:

ІІІ місце – Арсен Коваль
ІІІ місце – Соломія Швайдак
ІІ місце – Валентина Думас
І місце – Анастасія Чупашко
І місце – Мар’яна Ясіновська
І місце (дует) – Наталія Вецал та Мар’яна Ясіновська
Хореографічний колектив “РАДОСВІТ” (керівник Галина Дьоміна) Золочівського ЗЗСО І-ІІ ступенів “Школа радості” здобув звання Лауреатів ІІ ступеня. Також призові місця отримали учні Золочівської мистецької школи, демонструючи свою майстерність та артистизм.

Щиро дякуємо батькам за підтримку та плідну співпрацю, а нашим юним артистам – за гідні виступи та спільно пережиті емоції! Ці досягнення є свідченням того, що наполеглива праця, талант і підтримка близьких приносять заслужені плоди. Попереду – нові виклики, нові горизонти та нові перемоги!

Next Post

Ми запитали: як ви ставитеся до дистанційного навчання? (відео)

Дистанційне навчання, це нова реальність для учнів у всьому світі. Це має свої труднощі та виклики, але також може бути гнучким та доступним варіантом для навчання. Ми запитали у людей: як ви ставитеся до дистанційного навчання?Які відповіді отримали, дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: