Діти із Золочівщини взяли участь у змаганнях з плавання “Акваліга Львівщини 2019” (відео)

У спорті кожне змагання – свято. Тут усе: і емоційність і драматичність спортивної боротьби. А першість області з плавання “Акваліга Львівщини 2019” значна спортивна подія.

Цьогоріч 4 грудня 2019 у плавальному басейні дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» у м. Трускавець відбувся заключний етап змагань. Участь у спортивному заході взяли 8 команд шкіл та комплексів області.

Нелегко було визначити, хто буде представляти спорткомплекс Струтин , адже здібних учнів є багато і потрібно було вибрати кращих із кращих.
Учасниками команди “Струтин комплексу” були: Юрій Бистров,Саша Гавришків, Яна Гонтарик, Павло Химич, Марта Кметь, Максим Мединський, Людмила Бартків, Ангеліна Болюбаш, Христина Кушнір, Софія Хашім, Назар Іващенко, Марта Калуцька, Вікторія та Артем Фірак, Маргарита та Поліна Болюбаш, Аліна Чухніцька, Софія Яхторович, Наталя Ковальська.
А наймолодшим учасником був Маркіян Кушнір (2014 р.н.) який займається в басейні “Карітас-Золочів” на парафії Миколая Чарнецького. Він показавши дуже хороший результат був нагороджений почесною грамотою.

Дітки, які постійно відвідують заняття з плавання вже забули про безліч хвороб, стали спокійнішими, енергійними та витривалими. А можливо хтось так полюбить цей спорт, що на Золочівщині невдовзі з’являться олімпійські чемпіони.

Next Post

Робота: потрібен менеджер з персоналу

Вакансія не актуальна. Поділіться цим у соцмережах:
Робота