Діти із Золочівщини взяли участь у фестивалі “Повір у себе і в тебе повірять інші”

28 листопада в м. Самборі відбувся 29-ий щорічний фестиваль “Повір у себе і в тебе повірять інші” пам’яті Леся Курбаса, в якому взяли участь люди з інвалідністю з усієї Львівщини.

Вихованці Золочівського районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю радо прийняли запрошення і знову стали учасниками такого неповторного дійства. Люди з особливими потребами отримали можливість виступити на справжній великій сцені, та відчути себе акторами, музикантами та артистами. Хоча таким діткам не все вдається ідеально, але їхня щирість і безпосередність не змогла нікого залишити байдужим.

Представники нашого Центру мали на меті нагадати усім, що “Людина починається з добра…” і “…Ми прийшли в цей світ добро творити…” Сподіваємося, що нам це вдалося і цей світ стане трішки добрішим і веселішим!

Проведення подібних фестивалів заохочує дітей та молодь розвивати свої творчі таланти, дає можливість повірити у свої сили. Ми ж розуміємо, що обмежень у творчості не існує. Дякуємо організаторам фестивалю за запрошення, за приємний вечір і за чудові подаруночки.

Ірина Кучер

Next Post

Зразковий художній колектив арт-гурток "ПАЛІТРА" здобув три перемоги

26 листопада у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулась урочиста церемонія нагородження переможців ювілейного XХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу мистецтв «Сурми звитяги». Цей конкурс відбувся за підтримки Міністерства молоді та спорту України в сфері відродження національно-патріотичного виховання. Цього року Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль патріотичного мистецтва «Сурми звитяги» […]
Зразковий художній колектив арт-гурток "ПАЛІТРА" здобув три перемоги