Діти із Золочева вийшли у фінал першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка

З метою підвищення рівня знань дітей про Національний банк України, його функції та завдання, а також виявлення творчих здібностей дітей, управлінням Національного банку України, у Львівській області спільно із управлінням освіти і науки облдержадміністрації, протягом березня та початку квітня 2012 року проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Національний банк майбутнього».

Графіка, акварель, гуаш – на конкурсі дитячих малюнків хлопчиків та дівчаток не обмежували у виборі фарб та стилів.

На конкурс надійшло 157 робіт юних художників майже з усіх куточків нашої області. Брали участь діти від 5 до 14 років. Конкурсні роботи оцінювали, зокрема, голова спілки художників Львівщини Олег Микита, член спілки художників Іван Сопилюк, головний спеціаліст Головного управління освіти та науки Людмила Сівокозова, а також представники управління НБУ у Львівській області.

Високий художній рівень та творчий підхід до виконання робіт продемонстрували юні митці.

12 квітня 2012 року в приміщенні управління НБУ області під головуванням начальника І. М. Гаврилець відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу. «Велика радість, що є такі талановиті та розумні діти, у яких попереду неймовірна кількість звершень і досягнень ! І це не перебільшення, адже ми бачили ваші прекрасні малюнки – вони перевершили усі наші очікування. Лише розумні і по-дорослому мудрі діти можуть усвідомити важливість діяльності Національного банку України…» – підкреслив  начальник управління.

За рішенням обласного журі визначено трьох переможців. Двоє з них  із м. Золочів: Козич Юля (6 років) та Сукмановська Марічка (13 років). Обидві  навчаються у Центрі дитячої та юнацької творчості (керівник Гевко Г.І.). Ці роботи, що відібрані журі  будуть надіслані у  Національний банк України у м. Київ для участі у фінальному етапі конкурсу.

Начальник управління Національного банку України Іван Гаврилець привітав переможців та учасників конкурсу, їх педагогів – наставників, подякував управлінню освіти і науки облдержадміністрації за співпрацю, та нагородив переможців  дипломами з підписом Голови Національного банку України Сергія Арбузова та подарунками (срібна монета  «Рік дракона», дитяча енциклопедія «Велика книга знань», солодощі тощо). Грамотами були нагороджені всі учасники конкурсу.

Головний спеціаліст Головного управління освіти та науки ЛОДА Людмила Сівокозова відмітила, що перемога учня – це щоденна наполеглива праця вчителя, подякувала представникам педагогічної громадськості за їх професіоналізм, відданість справі та висловила сподівання на подальшу співпрацю з питань виховання підростаючого покоління між управлінням Національного банку України у Львівській області.

На згадку про зустріч учасники конкурсу сфотографувались на пам’ять.

 Організаційний комітет

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві відзначать День працівників культури

17 травня в Народному домі відбудеться нарада працівників культури та святковий концерт в якому прийматимуть участь: Фольклорний ансамбль НД с. Лука Солістка НД с. Красносільці Андріанка Чудак Хореографічна композиція  у викон. Наталії Рибки Солістка НД с. Золочівка Зорянка Ковалишин Солістка Нд с. Сновичі Соломія Романова Соло на губній гармошці вик. […]