Діти із Золочева здобули перемогу в Міжнародному конкурсі “PICASSO ART CONTEST”

Перемога у Міжнародному конкурсі “PICASSO ART CONTEST” в Індії!

Вихованці зразкового арт-гуртка «Палітра» Золочівського ЦДЮТ (керівник Гевко Галина Іванівна) здобули перемогу у Міжнародному конкурсі дитячих малюнків “PICASSO ART CONTEST” ІНДІЯ «JUNIOR PICASSO». Юні художниці отримали найвищі нагороди – “7 зірок художньої майстерності”, підтвердженням яких є сертифікати міжнародного рівня.Наші переможці:
-Амелія Дворянська- Левенець (8 років) – Максим Будзівула (5 років)
-Діана Матушевська (9 років)
-Марія Чучман (9 років).

Суддями мистецького конкурсу «PICASSO ART CONTEST» є художники, відомі діячі у Арт мистецтві. Роботи переможців викладені на офіційному сайті, який переглядають відвідувачі з 126 країн світу. У цьому конкурсі брали участь юні художники з 24 країн, таких як: Гонконг, Шрі-Ланка, Туреччина, Індонезія, Таїланд, Болгарія, тощо. Було надіслано більше, ніж 1400 художніх робіт.

Щирі вітання переможцям! Бажаємо їм подальших успіхів та мистецького натхнення.

Next Post

Конкурсна рада затвердила 1111 потенційних переможців конкурсу проєктів місцевих ініціатив 2020 року

Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив затвердила 1111 потенційних переможців конкурсу в рамках Програми проєктів місцевих ініціатив у Львівській області. Таке рішення ухвалили сьогодні, 28 січня. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській обласній раді. Нагадаємо, що на Конкурс – 2020 було подано 2609 заявок, з яких 2170 – […]