Діти з Донеччини зустріли Різдво на Золочівщині

З 5 по 10 січня на Золочівщині гостювали діти та їх наставник із Донецької області. Приїзд молоді з Донеччини на Львівщину відбувається в рамках Всеукраїнської програми «Схід і Захід разом». Мета програми – це ознайомлення гостей із культурними традиціями святкування Різдва Христового на Галичині, виховання патріотичних почуттів до Батьківщини. 10 дітей, які проживають на лінії розмежування ознайомилися із колоритом та красою західного регіону України.

На час перебування вони проживали у родинах Золочівщини. А це родини: Магали Наталії, Марець Ольги, Лукавецької Оксани, Боднар Ірини, Муц Ірини, Лукаш Ірини, Маланюк Оксани, Судді Олександра, Бохни Людмили, Шафарук-Винник Наталії. Крім участі у різдвяних традиціях, за час перебування на Золочівщині гості відвідали визначні місця краю, міста Золочева, а також діти зі Сходу та діти сімей, які їх приймали відвідали Різдвяний Львів.

Керівництво Золочівського району прийшли, 10 січня 2018 року, на територію Золочівського замку для того, щоб у святковій, автентичній атмосфері провести гостей зі Сходу. Побажати щасливої дороги молоді прийшов голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин, начальник відділу освіти Володимир Бартошик, начальник служби у справах дітей Олександр Суддя. Дітям подарували подарунки на згадку про Золочівщину.