Діти – це наше майбутнє

Саме на дітей ми покладаємо надії, в дітях ми бачимо запоруку нашого особистого щастя та здійснення мрій. Кожна дитина заслуговує на щасливе та безтурботне дитинство. Коли сонце світить і їй не доводиться перейматись речами, які починають турбувати вже в дорослому житті.
Міжнародний день захисту дітей відзначається щороку 1 червня. День цей покликаний привернути увагу світової спільноти до проблем охорони здоров’я дітей, боротьби з експлуатацією дитячої праці, прав дитини на освіту, дозвілля й захист від фізичного та психологічного насилля і багатьох інших.

В Україні з 27 вересня 1991 року набула чинності Конвенція ООН про права дитини, згідно з якою держави, які цю конвенцію підписали, вживають усіх заходів щодо забезпечення захисту прав дитини, зокрема на життя, свободу думки і релігії, навчання та відпочинок тощо. Міжнародний день захисту дітей відзначається в Україні з 1998 року.

При Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей – інвалідів створена громадська організація «Промінь надії», яка займається правами дітей з особливими потребами, захищає та відстоює їх. Вихованці ЗРЦСРДІ беруть активну участь у спортивних змаганнях з Боча, займають призові місця з плавання та легкої атлетики. Весною займаються озелененням навколишнього середовища, діти всебічно розвиваються, відвідують театри, музеї рідного краю, виставки народного мистецтва. Розвивають акторські здібності у святкових ранках, декламують вірші на літературних конкурсах.

Дбати про дітей, робити їхнє дитинство щасливим, пригортати до серця рідних і вділяти любові чужим, позбавленим родинного тепла, бо ж, кажуть, «чужих дітей не буває». Таким може стати «основний закон» людяності в світі людей – закон любові. Про це ще раз нагадує Міжнародний день захисту дитини.
Голова « Золочівської
організації захисту
дітей-інвалідів, молоді,
їх батьків «Промінь Надії»
Гураль Б.О.

Залишити відповідь

Next Post

Потрібна няня

Потрібна няня для 3-ох річного хлопчика. Контактний тел.: 0673358174. Поділіться цим у соцмережах: