Діти спільноти «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» вітали матусь

Діти та молодь спільноти «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» вітали своїх матусь та бабусь з Днем матері.

13.05.2018 р.Б., у чудовий недільний травневий день діти та молодь спільноти «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» чекали своїх матусь та бабусь, щоб привітати їх з таким важливим і необхідним Днем матері.

Після Божественної Літургії всі зібралися у великому залі реабілітаційно-катехитичного центру Блаженного Миколая Чарнецького, де проходило чудове свято. Сьогодні наші дорогі матері окрім запашних квітів отримали від своїх діток, вітальний вінок із віршів і пісень, під керівництвом Каті Тихонової та Ірини Лукаш. Діти співали, танцювали, читали вірші. У матусь та бабусь на очі наверталися сльози від зворушливих слів та пісень, з‘являлася щира усмішка від жартів. Вони вкотре переконалися, що їхні дітки найкращі, найталановитіші і щиро люблять Бога, свою родину. Свято продовжили розвагами та конкурсами, було весело, затишно, по-сімейному. Наприкінці виступу всім присутнім матерям та бабусям були подаровані листівки- серця, які були намальовані власноруч їхніми дітьми під керівництвом Галини Гевко. На завершення свята чекав солодкий стіл.
Отець Михайло Сукмановський привітав матерів, бабусь із чудовим святом та подякував усім, хто долучився до організації цього дійства.

Сукмановська О.