Діляться враженнями Золочів’яни з Майдану у Києві

majdan (2)В Україні триває Єврореволюція. Багато мешканців  Золочева беруть активну участь у акціях протесту у Києві. Оскільки в інтернеті є дуже багато дезінформації  ми вирішили запитати людей із Золочева, що є, або були у Києві, про їх враження та переживання.

“Цей майдан зовсім інакший, ніж той, що стояв коли була “Помаранчева революція”. Тут зовсім інші  цінності. Все дуже гарно організовано.   Там є їжа в необхідній кількості для всіх. Також є облаштовані медпункти.  Найбільше приємно  є те, що заборонено вживати алкоголь . Також вражає витривалість молоді, ведучі, які на сцені працюють цілодобово.  ”  – говорить  пан Богдан.

“У Києві класно, чудова дружня атмосфера. Правда жінок  тепер із Золочева не беруть, також не беруть молодь до 20 років.  Обґрунтовують це тим, що це небезпечно. ” – розповідає Семен.

“Настрій оптимістичний. Усі налаштовані на перемогу.  Тут вітаються лише –  Слава Україні!  Всю важливу інформацію повідомляють зі сцени, таким чином люди дізнаються як діяти дальше.   На сцені часто виступають важливі люди із різних країн, які висловлюють свою підтримку, говорять, що вони підтримують нас у наших прагненнях.  Також на сцені часто виступають відомі політики та артисти. До нас  постійно підходили пропонували канапки, чай, гарячого поїсти. Все дуже гарно. Ніхто нікого не б’є, ніхто нікого не чіпає.” – розповідає Марічка.
“Дуже сподобалось те, що багатьом людям була не байдужа доля скривджених людей, і через це люди були активні на майдані, відвідували різні мітинги і пікети.
Хочу заспокоїти читачів, що є дуже багато неправдивих чуток, щодо майдану, всі побоювання щодо атак силовиків та “тітушок” марні допоки на майдані стільки людей, отож не бійтесь, Вас ніхто не скривдить, і приїжджайте на майдан захищати свої права, адже Разом ми – сила!!!
А загалом, то все пройшло класно, багато позитивних вражень, зустрів багато цікавих і відомих людей з різних куточків України, і не тільки…” – ділиться враженнями студент Петро.
“Атмосфера там чудова, там люди як одна сім’я…допомагають один одному, а люди які живуть у Києві привозять їжу,то нагадує боївку УПА, яка бореться за Україну….обороняє її від НКВД (Беркут) музика чудова усі щасливі…Коли їхали в метро то бабця давала 20 гривень, я відмовлявся, але вона каже бери знадобиться, ну якщо не з тих (провокаторів)…а друга бабуся казала, що ми не за то стоїмо…Зараз дуже важливий момент, не здатися, бо на Майдані потрібно боротися з тими БИКАМИ, щоб не топтали нашу неньку Україну….і не обкрадали..Слава Україні” – каже Юрій.
“Дуже задоволений поїздкою на Майдан Києва, тим, що відчув той драйв та емоції усіх там присутніх і не байдужих до долі нашої рідної країни. І нема чого боятись, те що пишуть у пресі про можливі дії “беркуту” … проти мільйонів людей ніхто не піде бо разом ми сила! І нас об’єднує одне патріотичне відчуття у серці! Закликаю тих, хто ще не був там приїхати і підтримати громаду, громаду, яка зібралась на майдані і повалити режим Януковича + Азірова … Україна це Європа і ми варті жити в європейській країні, а не в країні, в якій будуть правити москалі! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА !!!”- розповідає Віталік.


Залишити відповідь

Next Post

Наречена Кличка-молодшого зі сцени підтримала Євромайдан (відео)

Учора ввечері, боксер і брат лідера УДАРу — Володимир Кличко приїхав та виступив на Євромайдані разом із своєю нареченою — голлівудською актрисою Хайден Пенетьєррі. За словами Кличка-молодшого, Хейден була вражена тим, як громадяни мирно відстоюють свої права. Зі сцени вона сказала слова підтримки українцям. “Усе в Україні — прекрасне: і […]