Десята річниця Скнилівської трагедії

 10 років тому сталася страшна трагедія – авіакатастрофа на Скнилівському летовищі.

27 липня 2012 року, у Львові, молитвою вшановують пам’ять загиблих у цій трагедії. Про це  Золочів.нет повідомили у Львівській міські раді.

Львівська міська рада виплатить грошову допомогу до 10-ї річниці вшанування пам’яті жертв Скнилівської трагедії. Загальна сума допомог – 74 тис. грн.

Нагадаємо, що Скнилівська трагедія сталася  під час святкування 60-ї річниці 14 авіаційного корпусу ВПС України на Скнилівському аеродромі під Львовом 27 липня 2002 року. Внаслідок падіння винищувача Су-27УБ (№42 серійний №96310425070- із складу 894 ВАП) у натовп глядачів, загинуло 77 осіб (серед них 28 дітей) і постраждало близько 250 людей. За кількістю загиблих вважається найбільшою катастрофою в історії авіаційних свят.

Залишити відповідь

Next Post

На Вороняки роблять дорогу

Нещодавно розпочали капітальний  ремонт вулиці Вороняцької, міста Золочева, що є  при в’їзді у село Вороняки. Всім відомо, що ця вулиця відіграє важливе значення не тільки для села  Вороняки, але й  для інших сусідніх сіл, адже є основним сполученням їх  з містом. Як нам повідомили у Золочівській міській раді, ремонт вулиці […]