Державні нагороди для мужніх золочів’ян

 Заступник командира окремого ремонтно-відновлювального полку по роботі з особовим складом – начальник відділення особового складу підполковник ГОДОВАНСЬКИЙ Олег Орестович

Перебуваючи біля населеного пункту Амвросіївка Донецької області, під час періодичних мінометних обстрілів з боку бойовиків ДНР, обстрілів з реактивної системи залпового вогню «Град» із сторони Російської Федерації надавав особистий приклад підлеглому особовому складу у виконанні військового обов’язку. Тому військовослужбовці ремонтно-евакуаційної групи до отримання розпорядження про передислокацію перебували на бойових позиціях та виконували завдання за призначенням. Із отриманням вказівки про передислокацію, група убула без втрат особового складу.

Безпосередньо приймав участь у евакуації техніки, як старший евакогрупи під час транспортування пошкодженої техніки в тиловий пункт управління поблизу с.Солнцеве, Старобешівського району Донецької області.

За вірності Військовій Присязі, зразкове виконання військового обов’язку, вміле керування підлеглими під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції нагороджений державною нагородою – медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня.

Начальник бронетанкової служби окремого ремонтно-відновлювального полку майор ОРЛОВСЬКИЙ Олександр Миколайович

Під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції навчав підлеглий особовий склад правильній експлуатації та ремонту бронетанкової техніки. Безпосередньо проводив ремонт бронетанкової техніки. Надавав дієву допомогу командирам підрозділів інших військових частин, які перебували в зоні проведення АТО, щодо правильної експлуатації та обслуговуванні бойових машин.

8-12 серпня 2014 року безпосередньо керував бронемашиною БРЕМ-1 під час евакуації техніки біля населеного пункту с. Степанівка Амвросіївського району Донецької області. В ході виконання бойового завдання проявив мужність, наполегливість, вірність військовій присязі транспортуючи підбиту техніку безпосередньо під час мінометного обстрілу. Протягом цього періоду евакуював 8 одиниць бронетехніки.

За особисті мужність і героїзм, виявлені під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції та виконанні військового обов’язку в бойових умовах нагородження державною нагородою – орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Командир ремонтної роти ремонтно-відновлювального батальйону автомобільної техніки окремого ремонтно-відновлювального полку лейтенант ПЕНЦАК Павло Васильович

Під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції навчав підлеглий особовий склад правильній експлуатації та ремонту автомобільної техніки та особисто проводив ремонт техніки. Надавав дієву допомогу водіям автомобілів, які перебували в зоні проведення АТО, щодо правильної експлуатації та обслуговуванні автомобілів.

Перебував біля населеного пункту с. Степанівка Амвросіївського району Донецької області в складі евакогрупи. Протягом цього періоду екіпажем врятовано 7 одиниць техніки.

9 і 10 серпня 2014 року, в ході виконання бойового завдання проявив мужність і відвагу, самовідданість у виконанні військового обов’язку транспортуючи підбиту техніку безпосередньо під час мінометного обстрілу. Під час евакуації техніки, в складі команди, до якої входив і старший сержант ЛІСНИЙ Д.Я., ризикуючи життям витягнув та доставив у безпечне місце тіла трьох загиблих військовослужбовців Збройних Сил України.

За мужність і відвагу, самовіддані дії, виявлені у захисті державних інтересів України під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції нагороджений державною нагородою – медаллю “За військову службу Україні”.

Головний сержант евакуаційної роти евакуаційного батальйону окремого ремонтно-відновлювального полку старший сержант ЛІСНИЙ Денис Ярославович

Під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції вміло керував закріпленою автомобільною технікою, своєчасно проводив технічний огляд та поточний ремонт, утримуючи автомобіль в постійній бойовій готовності.

Перебував в складі евакогрупи під час евакуації техніки біля населеного пункту Степанівка Амвросіївського району Донецької області. Екіпажем, у складі якого перебував старший сержант ЛІСНИЙ Д.Я., врятовано 10 одиниць техніки.

9 і 10 серпня 2014 року, в ході виконання бойового завдання проявив мужність і відвагу, самовідданість у виконанні військового обов’язку транспортуючи підбиту техніку безпосередньо під час мінометного обстрілу. Під час евакуації техніки, в складі команди, ризикуючи життям витягнув та доставив у безпечне місце тіла трьох загиблих військовослужбовців Збройних Сил України.

За мужність і відвагу, самовіддані дії, виявлені у захисті державних інтересів України під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції нагороджений державної нагородою – медаллю “За військову службу Україні”. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА.


Залишити відповідь

Next Post

Навчальна евакуація у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (відео)

Практика відпрацювання евакуаційних заходів, які проводяться у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 не рідше одного разу на семестр, запобігає виникненню паніки, а також забезпечує організацію учнів та працівників в умовах виникнення надзвичайних ситуацій. Усі ми знаємо про те, що вогонь може бути другом людини або її ворогом. Особливо небезпечні пожежі […]