Держава міцна родиною!

У Навчальному центрі внутрішніх військ МВС України на стрільбищі у селі Сасів відзначили родинне свято. Особовий склад Навчального центру святкував День захисту дітей.

Свято розпочав начальник Навчального центру, полковник Костянтин Плетко, він особисто привітав всіх дітей та подарував різнокольорові кульки.

«Сьогодні ми зібрались не лише заради відпочинку, а й для того, щоб краще пізнати один одного, щоб ще краще згуртувати наш дружній колектив, в якому кожний, незалежно від посади та звання, є членом великої дружньої сім’ї. Саме тому ми плануємо щорічно влаштовувати цей захід для своїх рідних та близьких.» – додав полковник Костянтин Плетко.

Усіх присутніх на заході було розподілено на команди, які змагалися між собою у бою подушками, ловлі риби, поїданні на швидкість вареників зі сметаною, у стрільбі із пневматичної рушниці, конкурсах на кмітливість, перетягуванні канату.

Також проводились сімейні естафети та конкурси для дітей. Всі діти отримали безліч позитивних емоцій і, що важливо, жоден учасник не залишився без подарунка.

День промайнув дуже швидко – насичена різноманітними заходами програма родинного свята не давала сумувати нікому. Протягом всього дня посмішки не сходили з облич дітей та дорослих.

Cтарший лейтенант Дмитро Жмовка,

фото автора:

Залишити відповідь

Next Post

На Золочівщині чоловік «приторговував» спиртом

Співробітники сектору ДСБЕЗ Золочівського РВ у ході проведення оперативно-розшукових заходів у рамках операції «Спирт» встановили, що 24-річний мешканець с. Красне Буського району збув сто літрів спирту 30-річному жителю Золочева. Про це  повідомили у  ВЗГ ГУ МВС України в Львівській області. Перебуваючи у селі Гончарівка Золочівського району, чоловік реалізував 100 літрів […]