Нагально стоїть питання із державним нотаріусом у Золочеві

У Золочівській РДА повідомили, що відбулася зустріч голови райдержадміністрації Володимира Недзельського з представниками громади району по наболілому питанні роботи Золочівської державної нотаріальної контори.

До відома громадян Золочівського району з приводу ситуації, яка склалася щодо функціонування Золочівської державної нотаріальної контори

 7 лютого 2018 року, у райдержадміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації Володимира Недзельського з представниками громади району по наболілому питанні роботи Золочівської державної нотаріальної контори.
По даному питанні домовлено, що райдержадміністрація буде інформувати населення про перебіг подій через веб-сайт райдержадміністрації та інформаційний портал «Золочів.нет».
З ініціативи райдержадміністрації зроблено наступні кроки:
– скеровувалося лист до Головного територіального управління юстиції у Львівській області щодо критичності ситуації з роботою державного нотаріуса у Золочівському районі ((текст звернення);
– за ініціативи голови райдержадміністрації, депутати Золочівської районної ради, на підставі рішення ХХІІ сесії від 18 грудня 2017 року № 273 «Про звернення до Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Львівській області та Міністерства юстиції України щодо належної організації діяльності державної нотаріальної контори на території Золочівського району Львівської області», направили відповідне звернення у вищевказані інстанції (текст звернення 1 ст., 2 ст., 3 ст.);
– одержано відповідь від Головного територіального управління юстиції у Львівській області (текст 1 ст., 2 ст.).
– дане питання піднімалося також на засіданні Громадської ради при Золочівській райдержадміністрації – http://zolochiv.net/pro-chergi-do-derzhavnogo-notariusa-u-zolochevi/.
На даний час відбулися зміни у керівництві Головного територіального управління юстиції у Львівській області.
7 лютого 2018 року, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів розмову із керівником Головного територіального управління юстиції у Львівській області Іванною Смачило, яка запевнила, що протягом двох місячного терміну буде проведено процедуру ліквідації нотаріальних округів у Львівській області і справи будуть передані тим приватним нотаріусам, яких оберуть громадяни для отримання послуг. Крім цього було порушено питання щодо вартості послуг. На рівні Міністерства юстиції буде обговорено встановлення верхньої межі вартості послуг приватних нотаріусів.
Очільник обласного управління юстиції запевнила, що державний нотаріус, який обслуговує Золочівський район і на даний час працює раз в тиждень кілька годин, буде працювати повний робочий день.
Загалом інформуємо, що дане питання перебуває на контролі в райдержадміністрації.” – йдеться у повідомленні РДА.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про великі черги до державного нотаріуса.

Чи буде вирішена проблема дізнаємося згодом.