Депутати Золочівської районної ради прийняли звернення щодо капітального ремонту дороги Львів-Тернопіль

dorogu12 березня 2013 року на черговій ХІХ сесії Золочівської районної ради, взявши до уваги депутатське звернення фракції ВО «Свобода», пропозиції президії районної ради, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила затвердити текст Звернення депутатів Золочівської районної ради Львівської обласної ради до Укравтодору, Кабінету Міністрів України  щодо капітального ремонту автомобільної дороги Львів-Тернопіль (Н-02)  (текст  Звернення додається нижче).

Звернення  депутатів Золочівської районної ради Львівської області

До депутатів Золочівської районної ради звертаються жителі району з приводу незадовільного стану автодоріг загального користування. Особливо непокоїть наших громадян стан дороги Н-02 Львів-Тернопіль.

Ця та й інші дороги в районі у катастрофічному стані. По них не те, що їздити, ходити страшно. А заручниками ситуації є жителі міст та сіл, які не можуть дістатися до обласного чи районного центрів, а також водії, які нищать свої транспортні засоби. Через невідповідний стан доріг карета «швидкої допомоги» не може швидко дістатися до хворого на виклик, автобуси не курсують за графіком, «Школярики» не можуть підвезти дітей з віддалених сіл до шкіл… Як бачимо, погані дороги – це причина, яка тягне за собою цілий ряд проблем.

Саме тому, що дорожнє покриття у вкрай незадовільному стані, водії змушені обминати вибоїни, ями, виїжджаючи на зустрічну смугу, узбіччя, пішохідні доріжки, чим створюють аварійні ситуації. В загальному, доріг, які б відповідали правилам експлуатації автомобільних шляхів, у районі майже немає.

Через вкрай незадовільний стан дороги Н-02  жителі району, щоб доїхати до м. Львова, вимушені об’їжджати десятки кілометрів.

Кожного року з бюджетів різних рівнів скеровують кошти на ремонтні роботи, але цього надзвичайно мало для доведення наших доріг хоча б до задовільного стану. Особливо загрозлива ситуація з фінансуванням робіт по капітальному ремонту автодоріг. Адже кошти з 1997 року  зовсім не виділялись. Потрібно звернути також увагу на якість робіт. Як показує практика, так званий «ямковий ремонт» не дає жодних результатів, бо через рік від нього на дорозі не залишається й сліду.

Відповідно до інформації урядового порталу станом на 10 березня ліквідовано ямковість на 95% на дорозі Н-02  Львів-Тернопіль. Проте ця інформація не відповідає дійсності.

Хочемо повідомити, що Золочівський район є привабливим для туристів. На його території знаходиться Золочівський замок Львівської національної картинної галереї, який входить у туристичний маршрут «Золота підкова», музей-садиба Маркіяна Шашкевича та багато інших пам’яток сакрального мистецтва.  Тут щороку бувають тисячі гостей з різних кінців України і з-за кордону. І нам, депутатам районної ради, не байдуже, з якими враженнями вони залишать золочівський край.

Здавалось би, що із впровадженням нового Податкового кодексу, проблеми з дорогами відпадуть самі по собі. Адже тепер у вартість бензину закладено акцизний збір на нафтопродукти, який сплачується у загальнодержавний бюджет. Однак, на жаль, стан доріг від цього не покращився, а фінансування не збільшилося.

Ми, депутати  Золочівської районної ради Львівської області, представляючи інтереси своїх виборців, звертаємося до Вас із вимогою включити автодорогу Львів-Тернопіль у план робіт із капітального ремонту доріг у 2013 році за кошти з державного бюджету.

За дорученням ХІХ сесії районної ради

З  повагою

Голова районної ради                               Володимир Недзельський

Джерело: Золочівська районна рада

Залишити відповідь

Next Post

На Львівщину насувається черговий шторм

У зв’язку з проходженням активних атмосферних фронтів від циклону, що зміщуватиметься з півдня Балкан на Одещину, на Львівщині та місту Львову 22 березня очікуються складні погодні умови: сильний мокрий сніг з переходом в сніг, вранці та вдень місцями дуже сильний сніг. Подекуди налипання мокрого снігу на ЛЕП та зв’язку,  вночі […]