Депутати-ветерани АТО хочуть об’єднатись і люструвати тих, хто голосував за диктаторські закони (відео)

deputatuКомандири батальйонів, які отримають депутатський мандат, мають намір об’єднатися у Верховній Раді. Інформує 5 канал.

Для цього створять міжфракційне об’єднання усіх, хто має безпосередній стосунок до проведення АТО. Про це повідомили троє потенційних народних депутатів – комбати “Донбасу” й “Миротворця” Семен Семенченко і Андрій Тетерук, та командир полку “Дніпро-1” Юрій Береза.

Переговори про це практично завершені. Утім, скільки саме депутатів увійде до об’єднання – поки що невідомо. Після складання присяги Семенченко і Тетерук передадуть усі справи своїх батальйонів заступникам. У разі ж загострення ситуації на Сході, комбати мають намір невідкладно відбути до зони АТО. Береза заявив, що готовий скласти депутатський мандат після ухвалення п’яти законів, спрямованих на підвищення обороноздатності країни. Одним із своїх завдань вважають не допустити до присяги тих, хто голосував за диктаторські закони 16 січня. Утім, запевнили, бійок у парламенті не влаштовуватимуть.“Незважаючи на те, що ми в різних політичних угрупуваннях, але буде створено міжфракційне об’єднання військовиків, які пройшли Схід. Входження в цю міжфракційну групу мають право всі, хто мав відношення до війни на Сході не тільки в якості в міліції, Збройних силах, а й волонтери. Ми зробим люстрацію тим всім, хто голосував за закони 16 січня і це буде досить не в парламентській формі”, – застеріг Юрій Береза.

А командир “Донбасу” Семен Семенченко підкреслив: “Люстрация – это не мордобой. Это очень серьезный ответственный процесс и это действительно то, что наболело. А в ВР нам надо вести себя достойно”.

Джерело: 5 канал.


Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Михайла Паламара

Колектив інформаційного порталу “Золочів.нет” щиро вітає Михайла Паламара з Днем народження! Бажаємо Тобі міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Тебе  підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Тебе  життєвою мудрістю, енергією, […]