Депутати стурбовані: у Золочівській райраді прийняли рішення та звернення щодо Московської церкви (відео)

17 липня 2020 року відбулася позачергова сесія районної ради. У роботі сесії взяв участь 21 депутат.

Під час сесії говорили про можливе будівництво храму Московського патріархату. За пропозицію внести в рішення пункт: “Заборонити будівництво церков московського патріархату на території Золочівського району” не знайшлося необхідної кількості голосів. “ЗА” проголосували лише троє депутатів (Недзельський В. Й., Бартошик О. В. та Леськів А. В.).

А загалом, прийняли рішення «Про недопущення ймовірного будівництва храму Української православної церкви Московського патріархату під виглядом реконструкції з розширенням садибного будинку (індивідуального будинку) на вул. Труша І., 9 в м. Золочів Львівської області». У даному рішенні депутати звернулися до правоохоронних органів щодо перевірки законності ймовірного будівництва храму Української православної церкви Московського патріархату в м. Золочів Львівської області та звернулися до Президента України та Верховної ради України щодо врегулювання діяльності церков Московського патріархату в Україні.

Детально про все дивіться у відео.

Next Post

Інтерв'ю: Володимир Недзельський про "відмазку" депутатів щодо "московського патріархату" у Золочеві і не лише (відео)

У інтерв’ю із депутатом Золочівської районної ради Володимиром Недзельським ми говорили про питання щодо діяльності ймовірного “московського патріархату” у Золочеві, що розглядалося на позачерговій сесії районної ради. Також бесіда була про політичну ситуацію в районі та чи є демократична проукраїнська більшість, про суди над Порошенком, роботу голови Золочівської РДА та […]