Депутати Львівської облради прийняли звернення до українського народу про загрозу державності України (відео)

4 липня 2012 року на позачерговій сесії Львівської обласної ради депутати прийняли звернення до Українського народу щодо загрози державності України у зв’язку з ухваленням Верховною Радою України Закону України “Про засади державної мовної політики”.
Депутати Львівської обласної ради вирішилися звернутися до Президента України щодо ветування Закону України “Про засади державної мовної політики”.

Подаємо текст звернення до українців:
Рубікон перейдено! Третього липня Партія регіонів, комуністи та народна партія у безпрецедентно незаконний спосіб проголосувавши законопроект «Про засади державної мовної політики», посягнули на душу народу і єдиний гарант незалежності держави – мову. Паралельна мова – це паралельна держава на тій самій території, а отже, неминучий антагонізм між окупованим та окупантом. Щоб знищити українців в Україні, треба знищити їхню мову.

Звертаємося до Президента України, Генеральної прокуратури України, Служби Безпеки України зупинити брутальний процес руйнування основи Української Держави.
Вимагаємо від керівників обласних і районних державних адміністрацій дати публічну оцінку подіям 3-го липня, звернутися до Президента України з вимогою не підписувати українофобський закон або подати у відставку зі своїх посад.
Закликаємо громадськість бойкотувати окупаційні установи, посадовців, членів прорежимних партій, а також бути готовими до виїзду до Києва для участі в акціях протесту та відстоювання своїх прав.
Задля власного мовного дому і незалежної соборної Української Держави мобілізуймося на безстрокові акції протесту. Зберімося разом, аби засвідчити панування на власній землі, неспинність нашої боротьби та втіленість у власній мові!
Ми – нація, що завжди знаходила сили на повстання у час найбільшої суспільної темряви. Ми прийняли виклик українофобів і неминуче їх поборемо.
Ставаймо на захист своєї мови, своєї держави, своєї свободи! Врятуймо мову – мова врятує нас!

Читайте також:

У Золочеві на захист рідної мови

Звернення депутата Львівської облради, Тараса Батенка, у зв’язку з прийняттям мовного закону

Відеоролик – на захист мови у Львові

 

Залишити відповідь

Next Post

Мелодія рідного краю, у чому вона?...

В ранковому щебетанні пташок, в цвітінні весен, в багатстві сонячного літа, щедрій дарами осені… А може у пісні, що лине із серця. Так! Мелодія рідного краю – це пісня її творця, виконавця, музиканта, співака, аранжувальника, а ще керівника студії звукозапису популярної української естрадної пісні. Славиться Золочівщина студією звукозапису Віктора Гембари. […]