Депутати ухвалили антидискримінаційну норму

radaВерховна Рада України внесла антидискримінаційну поправку до Кодексу законів про працю. За відповідне рішення в цілому проголосувало 234 народні депутати, інформує Громадське.

Згідно з текстом законопроекту, забороняється будь-яка дискримінація у сфері праці залежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічного, соціального та іноземного походження.

Також забороняється дискримінація в залежності від віку, стану здоров’я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання на ВІЛ/СНІД, сімейного та майнового стану, сімейних обов’язків, місця проживання, членства у професійній спілці чи іншому об’єднанні громадян, участі у страйку , звернення або наміру звернення до суду чи інших органів за захистом своїх прав або надання підтримки іншим працівникам у захисті їхніх прав, за мовними або іншими ознаками, не пов’язаними з характером роботи або умовами її виконання.

Даний законопроект належить до так званого «безвізового пакету» – переліку законів, ухвалення яких необхідне для виконання Україною плану з лібералізації Європейським Союзом візового режиму. Також ці закони є антикорупційними.

10 листопада народні депутати ухвалили 5 законопроектів, які входять до так званого «безвізового пакету». Один з законопроектів зняли з розгляду.

Вранці 12 листопада активісти зібрались під парламентом, щоб «дотиснути» ухвалення усього пакету законопроектів.

Джерело: Громадське.

Залишити відповідь

Next Post

Відбудеться футбольний турнір "Кубок Єдності: Брідщина, Золочівщина, Перемишлянщина"

15 листопада 2015 року відбудеться футбольний турнір “Кубок Єдності: Брідщина, Золочівщина, Перемишлянщина”. Початок: 11.30 год. Стадіон “Сокіл”. Будуть брати участь в турнірі  чемпіони району з футболу. Про це “Золочів.нет” повідомили організатори. Поділіться цим у соцмережах: