Депутати райради прийняли звернення щодо неналежного утримання дороги на відрізку Золочів-Львів

doroga1411201616 листопада 2016 року відбулася VІІ сесія Золочівської районної ради.
До порядку денного було внесено додаткове питання про прийняття звернення до Служби автомобільних доріг у Львівській області щодо неналежного утримання дороги Н-02 на відрізку Золочів-Львів в осінньо-зимовий період.

Текст звернення:

Начальнику Служби автомобільних доріг
у Львівській області
м. Львів, вул. Володимира Великого, 54
79053

На виконання рішення VII сесії Золочівської районної ради від 16.11.2016р. № 132 та численні звернення громадян району щодо нерозчищеної та непосипаної дороги звертаємося до Вас вжити невідкладних заходів щодо належного утримання дороги Н-02 (на території Золочівського району).
Сильні снігопади 12-13 листопада цього року спричинили надзвичайну ситуацію на вищевказаній автодорозі. Відрізок дороги на території Золочівського району знаходиться в незадовільному стані (засніжена, слизька, непосипана протиожиледними засобами) внаслідок чого утворилися масові затори великогабаритної техніки в населених пунктах Словіта, Велика Вільшаниця, Струтин, Плугів. Така ситуація створила перешкоди проїзду транспорту та спричиняла виникненню дорожньо-транспортних пригод. Слід також зазначити, що під час розчищення головної дороги утворилися перешкоди до з’їзду на другорядні дороги та до автобусних зупинок. Мешканці сіл, розташованих на автотрасі Н-02, через снігові замети на узбіччях дороги змушенні виходити на проїжджу частину дороги, що в свою чергу могло призвести до ДТП.
Просимо вжити невідкладних заходів щодо належного утримувати автодороги Н-02 (на території Золочівського району).

Голова районної ради Олег Банах

Залишити відповідь