Депресивний настрій? Як рятуємося?

psyhologycalДо весни яскравої, квітучої, сонячної вже недовго.Та ці останні дні непогоди з мокрим снігом і болотом такі невеселі. Як можемо собі зарадити, щоби здоровими і усміхненими «вийти» з зими?
– Якомога більше денного світла та свіжого повітря. Прогулянка вдень, а коли сутеніє, лампи денного світла в оселі та періодичне провітрювання. Чому?Під дією денного світла в організмі виробляється серотонін – «гормон радості».
– Якісне і збалансоване харчування . Пам’ятаймо про вітаміни. Для підвищення рівня серотоніну пропонується банан,фінік, інжир.
– Фізичні вправи не менше трьох разів на тиждень по 30хв. Фізичні навантаження призводять до підвищення рівня ендорфінів – «гормонів щастя».
– Активний спосіб життя з позитивними емоціями. Джерелом позитиву можуть бути фільми, книжки, подорожі, музика, зустрічі,спогади, спілкування з рідними… До переліку варіантів слід віднестися творчо. Не користуватися стереотипами. Ми всі різні, унікальні за своєю природою. Одному принесе заспокоєння і радість гаряча ванна з духмяними травами, а інший мусить голосно співати під прохолодним душем, щоб покращити свій стан. Наше завдання знаходити саме свої позитивні емоції, прислухатися до себе. Може прийшов час згадати свої мрії і спробувати малювати/фільмувати/фотографувати/писати… Сміливіше, творчість сама по собі є джерелом позитивної енергії і піднесення.
А ще … в цей час, коли ми боремося з поганим настроєм, хтось бореться з невиліковною хворобою…

Тереза Гевко, психолог

Залишити відповідь

Next Post

Школа бойових мистецтв проводить набір у секцію ритмічної гімнастики

Школа бойових мистецтв проводить набір  жінок та дівчат у секцію ритмічної гімнастики з елементами самозахисту. Елементи східних єдиноборств виконані під ритмічну музику допоможуть вам завжди бути у прекрасній фізичній формі та розвинути навики самооборони. Інструктор: Володимир, тел.: 097 498 78 38 Поділіться цим у соцмережах: