День знань з правил поведінки на воді

zelЛіто – пора відпочинку… Як приємно ніжитися під промінням лагідного літнього сонечка, відпочивати на лоні природи, рятуючись спеки у прохолодній озерній чи річковій воді. Проте іноді відпустка чи канікули можуть бути затьмарені прикрим випадком, пов’язаним із незнанням елементарних правил поведінки на воді.
28.05.2015р., з метою нагадування правил поведінки на воді та надання першоїмедичної долікарської допомоги потерпілому, в ліцеї було проведено відповідні заходи.
За сприяння учителя основ здоров’я Боднар М.М. ліцеїсти мали змогу нагадати правила поведінки на воді та переглянути відеосюжет про надання першої медичної допомоги постраждалим.
Цікавою і захоплюючою стала практична частина цього заняття. Під керівництвом учителів біології та захисту ВітчизниБірулін І.Б. та Носкевича А.Я. ліцеїсти взяли участь в інсценізації екстремальної ситуації:«рятували потерпілих», надавали їм першу допомогу тощо. Було весело й гамірно, а головне – корисно.

Директор Золочівського економічного ліцею
Заброцький А.В.


Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Оксани Стельмах

Дорогу Оксану Стельмах вітає з Днем народження подруга з Варшави. Дозволь побажати у світлу хвилину Хай врода цвіте, мов у травні калина, Хай доля дарує два білих крила, Любов із тобою, щоб завжди була. Поділіться цим у соцмережах: