День захисту дітей: подарунки для вихованців Золочівського районного центру комплексної реабілітації

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

У Міжнародного дня дітей є свій офіційний символ – прапор. На зеленому полотні, який символізує зростання та гармонію, навколо знаку Землі розміщені фігурки ‒ червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений в центрі, ‒ це символ нашого загального дому.

Працівники Золочівського районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю з нагоди свята відвідали дітей та передали пакуночки з подарунками. Вихованці Центру були надзвичайно раді та задоволенні. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими громадянами своєї країни. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні!

Золочівський районний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю

Next Post

Вітання для Гнип Оксани Іванівни

2 червня свій ювілей святкує любляча матуся, кохана дружина Гнип Оксана Іванівна. З 50-річчям слова вітання надсилає чоловік Степан, доньки Марія і Наталія. До привітань приєднується вся велика родина. Проходить час, роки минають, Їх не спинити, не здогнать. Душа, здається, ген співає, А за плечима – 50. 50 – немало […]