День захисту дітей у ДНЗ №6 «Вербиченька»

Діти планети такі різні, такі безпосередні, допитливі, веселі та цікаві. Так як без сонця не було б життя, так і кожна сім’я, держава не мала б свого продовження без дітей. Ці квіти землі мають теж Закон і прав багато, про які вони нагадують усім дорослим 1 червня у День захисту дітей. Про свої права вкотре заявили і вихованці ДНЗ №6 «Вербиченька» під час розваги «Свої права, дитино, знай!», яку завершили зверненням-закликом:

«Хай не сумують дітей оченята,
Хай буде у кожного дім, рідна хата,
Діти ростуть хай здорові і дужі!
Будьте, дорослі, до нас небайдужі!»

Літо… Пора відпусток, оздоровлення, розвитку та зміцнення здоров’я наших дітей. У перший день літа «Веселі старти», які були приурочені Міжнародному дню захисту дітей, об’єднали усіх вихованців садочку «Вербиченька». Швидкість, спритність, сміх, задовoлення, радісні вигуки на підтримку учасників змагань панували на майданчику. Як чітко, злагоджено діти виконували вправи, а як азартно змагалися, вболівали за свою команду. Навіть найменші учасники свята, діти перших молодших груп, показали свої вміння діяти за сигналом, швидко реагувати на нього. Тож ростіть здорові, дужі, набирайтесь від природи сили і здоров’я, бо «Здорова дитина – щаслива родина, здорова нація- міцна держава.»

ДНЗ №6 «Вербиченька»

Залишити відповідь

Next Post

«Лісапетний батальйон» заряджав золочів'ян позитивом

3 червня 2016 року у Золочеві виступив гурт «Лісапетний батальйон». Запальні пісні та жарти заряджали золочів’ян позитивом. Багато пісень гурт виконував вперше, які увійдуть до нового альбому “Європа хело, до тебе дірвалось село”. Наталія Фаліон також презентувала ліричну пісню “Сповідь”. Конкурсами та жартами радував глядачів син Наталії Фаліон – Віктор […]