День вишиванки у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (відео)

День вишиванки — Всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). У цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить у ній на роботу, у школу чи садочок.
З усмішками на обличчях, піднесено-патріотичним настроєм учителі та учні школи розпочали робочий день. Заступник директора з навчально-виховної роботи Соляр Н.В. на загальношкільній лінійці розказала про ідею створення свята та мету його проведення. Цікаво, що ініціатором Всеукраїнської акції «День української вишиванки» була студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк.



Організатори свята закликають усю Україну в цей день одягнути вишиванку в знак єдності. До цієї акції приєдналися учні та вчителі нашої школи, провели флешмоб єдності «Єднай нас, вишиванко!». Взявшись за руки, поєднуючись вишитими рушниками, пройшлися коридорами школи. На завершення свята встановили рекорд Золочівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – спільне виконання у вишиванках державного гімну України.
Гордімося, українці, своїм колоритом!
Це ж Україна наша перлами розшита.
Є на ній і гори, є на ній долини,
Все, що є найкраще на Вкраїні милій.
Є на ній і півники святкові,
Є на ній і квіти малинові.
Синя нитка — птиці прилітають,
А червона — квіти розквітають.
Листя вишиванки зеленаве,
Голуб із голубкою — до пари.
Щоб любов до краю розквітала,
Слава України не пропала.
Вишивали прабабусі руки,
Щоби пам’ятали внуки і правнуки.
Щоби своїм дітям в пам’ять передали,
І щоб рідну землю завжди шанували.
Матінко Небесна, на руках із Сином
Від біди й недолі збережи Вкраїну,
Від рук загребущих, лиха і напасті,
Щоб як вишиванка розквітало щастя.

Залишити відповідь

Next Post

Інтерв'ю з Тарасом Батенком (відео)

У інтерв’ю із Народним депутатом Тарасом Батенком для “Золочів.нет” ми спілкувалися про переголосування в Раді, про коаліцію, про тарифи на газ, про “рускій мір” УПЦ (МП), про ремонт доріг та про Героя України Степана Бандеру. Детальніше дивіться у відео: Поділіться цим у соцмережах: