День вихователя і всіх дошкільних працівників

27 вересня – нове загальнонаціональне свято «День вихователя і всіх дошкільних працівників».

Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садок і на дошкільне дитинство в цілому. У цей день проводяться урочисті заходи, присвячені Дню працівників дошкільних освітніх установ.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Ми вітаємо з святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Ми впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в день радості і щастя!

За матеріалами: dilovamova.com

Залишити відповідь

Next Post

Підприємці Золочівщини взяли участь у семінарі

На виконання основних заходів з реалізації Регіональної програми розвитку малого підприємництва у Львівській області на 2011-2012 роки, головне управління економіки та промислової політики облдержадміністрації спільно з ТОВ «Західна консалтингова група» 26 вересня у Дрогобичі провели семінар для суб’єктів підприємницької діяльності на тему «Аналіз останніх літніх змін до чинного законодавства». У […]