День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій  на території інших держав.

День встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи громадських організацій та з метою вшанування громадян України, які виконували військовий обов’язок на території інших держав…» згідно з Указом Президента України «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав» від 11 лютого 2004 р. № 180/2004.

До того 15 лютого неофіційно відзначалося як річниця завершення виведення радянських військ з Афганістану в 1989 р.

З глибокою шаною згадуємо сьогодні усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані та вшануємо всіх живих і низько вклоняємось батькам і родинам загиблих.

Подвиг учасників бойових дій – це взірець патріотизму для кожної людини. Ми дуже вдячні всім вам, хто продовжує брати активну участь у громадському житті району та патріотичному вихованні молодого покоління.

 

Залишити відповідь

Next Post

Досвід діяльності канадсько-українського проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні»

Проект «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» (далі – Проект) реалізовується відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Канади (підписаний 26 травня 2008 року), фінансується Канадським Агентством з міжнародного розвитку (CIDA) та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти (CBIE) у партнерстві з Національним агентством України з […]