День вишиванки в Золочівському коледжі ЛНАУ

Вишиванка це основний елемент української культури. Глибину та зміст її символів розуміємо тільки ми –УКРАЇНЦІ. Вишиванка – то кожен з нас, то наш генетичний код!

На відзначення Всесвітнього дня вишиванки в Золочівському коледжі ЛНАУ відбулася виховна година «Чарівність вишиванки».

Для підготовки виховного заходу попередньо було оголошено про конкурс – виставку вишивок, у якому могли взяти участь усі бажаючі. Це викликало велику зацікавленість як серед студентів, так і серед працівників коледжу. На конкурс були представлені вироби і сучасні, і давні автентичні. Під час проведення виставки викладач історії Мальченюк Т.В. провела лекцію-презентацію, в якій розповіла про історію походження вишивки, значення основних орнаментів, На основі представлених експонатів було цікаво презентовано унікальність вишивки регіонів України за типовими для них візерунками, орнаментами і символами, техніками і кольорами.

Золочівський коледж ЛНАУ

 

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Уляни Атлахович

Тато, мама, сестра Наталія зі сім’єю і брат Ігор і діти Михайлик і Алінка вітають Уляну Атлахович із 25-річчям. Нехай сяють очі з ніжністю, А серце розквітне радістю, Хай доля красива, як соняшник, Дарує тобі щастя райдугу. Хай сонечко світить із ясного неба, Бажаєм усього, чого тільки треба, Хай доля […]