День відкритих дверей у Червоненському вищому професійному училищі

У Державному професійно-технічному навчальному закладі «Червоненське ВПУ» пройшов День відкритих дверей.

В гостях у колективу училища побували учні-випускники шкіл Золочівського, Буського, Бродівського, Пустомитівського і Перемишлянського районів Львівщини.

Знайомство з училищем розпочалось із екскурсії навчальними кабінетами, майстернями, лабораторіями та навчальним полігоном, автодромом і стадіоном.
Майбутні абітурієнти ознайомились із комп’ютеризованими сучасними кабінетами: інформатики, правил дорожнього руху, Захисту Вітчизни, методичним кабінетом.

У розпорядженні учнів: гуртожиток на 220 місць, спортивний зал обладнаний гімнастичними стінками та тренажерами, великий читальний зал, електронна бібліотека, мультимедійний центр, 7 аудіо-відеопроекторів, комп’ютерний клас, актова зала і простора їдальня.

До диспозиції учнів оновлені майстерні: слюсарна, токарна, електрогазозварювання, пункт технічного обслуговування, лабораторія з ремонту електрообладнання тракторів і автомобілів та швейна, пекарська і перукарська майстерні.

Під керівництвом Олександра Васильовича Щербакова учні І курсу залучили школярів до участі у майстер-класі із художнього кування.
Майстер виробничого навчання Притула В.Б. із вихованцями вели майстер-клас із електрозварювання.
В режимі майстер-класу працював пункт з налагоджувальних слюсарних робіт під керівництвом майстра Василя Юрійовича Максимика.
На подвір’ї ВПУ відбулося 4 тури безпрограшної лотереї «Смаколик». Відгадуючи загадки про працю учні отримували квитки, після чого розігрувались кондитерські вироби – 10 різновидів тістечок – виготовлених пекарями-кондитерами, що навчаються на І-ІІ курсах.
Активну участь більшість учасників свята взяли у караоке «Ширше коло» яке провели учні та художній керівник Болюбаш Михайло Онуфрійович.

Учні та педагоги шкіл на подвір’ї ВПУ побували в:
– навчальному тиру «Влучний стрілець» організованому викладачем Захисту Вітчизни Юрієм Ігоровичем Олеярником.
– у салоні перукарської майстерності «Чарівний гребінець» за участю учнів І курсу та шкіл.
– студії боді-арту «Креатив».

Учні груп № 21, 31, 41, 51 спеціальності тракторист-машиніст, водій категорій «В», «С» – дали відвідувачам майстер-клас із водіння тракторів ХТЗ – 25А, Т-150 К, МТЗ – 82 і автомобілів: ВАЗ – 2106, ГАЗ 2715, ЗІЛ – 130

Для гостей було організовано виставку художньо-прикладної творчості «Великодні дзвони» на якій представлено:
– металеві ковані вироби гуртка «Підківка» кер. Олександр Васильович Щербаков.
– Художню вишивку ниткою та бісером гуртка «Флора» кер. Іванна Степанівна Панович
– вироби з природного матеріалу та тканин гуртків «Калинове намисто» і «Оберіг» керівники гуртків Оксана Романівна Твардовська та Марія Степанівна Підгірна.

Змістовною була зустріч із дирекцією училища в актовій залі.
Цікавим був перегляд фото та відеоматеріалів про навчання, дозвілля та побут учнів Червоненського ВПУ.

Також, учні шкіл, беручи участь у спортивних розвагах ознайомились із спортивною базою училища: залом, майданчиком спортивних споруд і стадіоном.

День відкритих дверей залишив незабутні враження і ще раз утвердив усіх присутніх у думці що :
Червоненське ВПУ – сучасний і перспективний навчальний заклад, у якому можна і варто отримати ступеневу освіту як старт у самостійне життя і професійну кар’єру.

Всіх охочих тут радо чекають: хороша матеріальна база, мудрі і умілі наставники, змістовне дозвілля та безліч щирих друзів та відкриттів.

Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині судили сільського голову

Суд визнав колишню сільського голову винною у розкраданні коштів та службовому підробленні, внаслідок чого територіальній громаді було завдано збитків на майже триста тисяч гривень. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області за матеріалами Управління захисту економіки у Львівській області. “Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно з слідчими […]
Золочів.нет