День Цивільної оборони у Золочівському НВК

В рамках тижня безпеки 16 жовтня 2014 року в Золочівському НВК пройшов день Цивільної оборони. Учні, педагогічний колектив та технічний персонал удосконалили свої теоретичні знання і практичні навики щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров’я.
День ЦО розпочався з навчальної евакуації учнів, дошкільнят, педагогічного колективу та технічного персоналу. Були відпрацьовані навички дій за сигналами оповіщення ЦО. Класні керівники, вихователі дошкілля та завідувач господарством здали рапорт заступнику начальнику штабу Фелештин Оксані Павлівні, яка в свою чергу відзвітувала директору НВК Ярині Дмитрівні Сухецькій та повідомила, що евакуацію здійснено за три хвилини, та в складі 276 учасників навчально-виховного комплексу успішно евакуйовані, педагоги перевірили приміщення НВК і вибігли на відкритий простір.
У рамках заходів дня ЦО учні були учасниками практичних та теоретичних занять по ліквідації пожежі на чолі з капітаном головним фахівцем Золочівського РВ Цільником Тарасом, провідним інспектором Корчава Дмитром, командиром відділення Масником Михайлом та начальником варти Ціль Богданом, водієм Хомяком Володимиром.


Діти дізнались від фахівців багато корисної та безпечної інформації, котра стане в пригоді впродовж трьохтижневих осінніх канікул і не тільки.
На завершення директор НВК Ярина Дмитрівна Сухецька підсумувала проведення дня ЦО.
Такі уроки цивільної оборони в нашому НВК проводяться щороку. Але саме цьогоріч вони стали як ніколи актуальними.

Заступник директора Оксана Фелештин


Залишити відповідь

Next Post

Російська правозахисниця оприлюднила таблицю втрат російської армії на Донбасі

Російська правозахисниця та засновниця інтернет-проекту “Груз 200 из Украины в Россию” Олена Васильєва оприлюднила зведену таблицю втрат російської армії в Україні. Згідно з документом, на території України загинуло до 4360 російських військових. «Ясна річ, що цифри приблизні, оскільки ніякого обліку військовослужбовців в тій «збірній солянці», іменованій російськими військами, немає. Централізованого […]