День святого Миколая в селі Жуличі

День святого Миколая – бажане свято для малюків. Напередодні свята діти пишуть йому листи з побажаннями, просячи передусім здоров’я та щастя для себе та батьків. Вважається, що чемні та слухняні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – лозу.

Як усі українські діти, цього свята чекали і в селі Жуличі, підготувавши театралізоване дійство. У неділю, 18 грудня, учні 1-6 класів виступили, щоб порадувати святого своїм артистичним вмінням батьків, громадськість села. Учні 1-3 класів виконували ролі іграшкових ляльок. У ролі Миколая був учень 9 класу Володимир Бурдик, який не оминув увагою і учнів підготовчої групи. Всі учасники отримали подарунки спонсора ТзОВ “Шашкевича” (директор Галина Романівна Чорна).
Підготувати та провести дійство учням допомагали вчителі Жуличівської ЗОШ І-ІІ ступенів Галина Михайлівна Лилик, Наталя Володимирівна Іванишин та завідувач Народним домом с. Жуличі Галина Григорівна Сюрко.

Людмила Лотоцька

Залишити відповідь

Next Post

У загальноосвітніх навчальних закладах Золочівського району призупинено навчання

За результатами моніторингу захворюваності учнів на грип та ГРВІ у загальноосвітніх навчальних закладах району встановлено, що кількість відсутніх вихованців, учнів станом на 20.12.2016 року становить понад 1500 дітей. У ряді закладів освіти району, станом на 20.12.2016 року, відсутність учнів на заняттях за станом здоров’я становить від 39 до 64 відсотка. […]