День Святого Миколая – символ доброти і милосердя

Існує добра традиція до свята Святого Миколая робити добрі вчинки, здійснювати чиюсь мрію, дарувати подарунки, особливо дітям. На Золочівщині в селі Сасів працює дитячий будинок «Рідний Дім», який очолює директор Наталія Петрівна Ковальчук. 20 грудня працівники військового госпіталю Національної гвардії України завітали у цей дитячий будинок, щоб привітали дітей і працівників зі святом Святого Миколая та з прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим.

Нацгвардійці вручили вихованцям сиротинця подарунки: фрукти, солодощі, книжки-розмальовки, іграшки, настільні розвиваючі ігри, одяг; організували проведення конкурсів та ігор, в яких діти активно брали участь. Вихованці сиротинця з задоволенням спілкувались з гостями, читали вірші, розповідали про себе. Було приємно дивитися на їхні радісні, веселі, вдячні обличчя.


Наші серця билися від хвилювання, раділи за дітей, які отримують у цьому дитячому будинку любов і сімейний затишок. Але в той же час ми тамували сльози і боліла душа… Дуже хочеться, щоб життя цих дітей склалося якнайкраще, щоб поруч завжди були люди, як на даний час, від яких вони змогли б отримати добру пораду, які б допомагали їм у скрутну хвилину і не дали б їм розчаруватися в житті. Бо головне для дітей не подарунки, а увага та любов. Мета нашого візиту до дитячого сиротинця – подарувати його вихованцям трохи любові: спілкуванням, поглядом, усмішкою, обіймами. Власне це їх робить щасливішими та вселяє надію. Дай Боже здоров’я і всіх благ жителям і працівникам цього дитячого дому.
Пам’ятаймо, робити добро легко – варто лише забажати.

Холіна М.І.

Залишити відповідь

Next Post

Продається автомобіль

Продається автомобіль ВАЗ 2107, 1998 рік випуску, білого кольору, в хорошому стані, має 5 передач. Контактний тел:. 0964800678. Поділіться цим у соцмережах: