ДЕНЬ СОБОРНОСТІ у ЗОЛОЧІВСЬКОМУ НВК

Тобі, Україно, мій мужній народе,
Складаю я пісню святої свободи!
Усі мої сили і душу широку,
Й життя я віддам до останнього кроку,
Аби ти щаслива була, Україно,
Соборна, єдина, незламна країно!

Окрім величності світлих Різдвяних святкувань, січень багатить історію України героїчними сторінками вікопомних подій, однією із яких є День Соборності. У далекому 1919 році українці стали свідомі того, що наша сила у єдності, адже 22 січня було підписано Акт Злуки УНР та ЗУНР.
На загальношкільну лінійку, організовану Гошко Н.З., педагогом-організатором, та учнівським самоврядуванням, зібралася уся школорадісна родина. Цікаві презентації подій, музично-патріотичне оформлення дійства – зробили захід живим, інформаційно-насиченим та цікавим. А кульмінацією урочистостей став ФлешМоб – ланцюг єдності – «Україна – єдина країна». Усі, від найменшого дошкільника до сивочолого працівника, взялися за руки, аби ствердити своє бажання неподільності, єднання. Як найцінніша символічна ланка ланцюга – Прапор України, подарований і підписаний для нас бійцями воєнних дій на сході/ прапор привіз із Краматорська у грудні Гарматюк М.О., учитель фізкультури, активний учасник Революції Гідності, волонтер, представник «Золочівської самооборони»/.

Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Маємо бути свідомі того, що лише в єдності наших дій та соборності наших душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної держави, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності. Особливо актуально говорімо про це сьогодні. Не даймо зламати наш дух.
Борімося-поборемо! Слава Україні! Героям слава!
Ярина Сухецька


Залишити відповідь

Next Post

Україна скликає екстренне засідання з НАТО

У зв’язку з загостренням безпекової ситуації на сході України, насамперед у Маріуполі, українська сторона ініціює скликання термінового засідання Комісії Україна-НАТО для обговорення ситуації та подальших дій. Пише Європейська правда. Про це кореспонденту Європейської правди повідомили в неділю в постійному представництві України при НАТО. “Місія України при НАТО активувала механізм кризових […]