День самоврядування у Золочівському економічному ліцеї

Уже стало доброю традицією у ліцеї щороку проводити день самоврядування напередодні свята працівників освіти. Це чудова нагода для ліцеїстів старших груп спробувати себе у ролі вчителів, самостійно підготувати і провести цікавий урок, відчувши на собі специфіку учительського фаху.

Готуючись до проведення уроків, ліцеїсти радилися з учителями-предметниками, цікавилися структурою уроку, ефективними методами і прийомами навчання. Своїм девізом цього дня вони обрали слова педагога А.Хуторського: «Нічого не роби просто так!». Учителі, що були запрошені на уроки як гості, відзначили змістовність та логічну послідовність у викладенні матеріалу, а також непідробну зацікавленість у дитячих очах, – а це і є головною метою кожного учителя.

Н.Ковалик, учитель української літератури


Залишити відповідь

Next Post

Білий Олег Михайлович: Після першого тижня навчання я забув портфель в школі

Поділився із нами своїми спогадами про шкільні роки випускник Золочівської школи №1 ,  Білий  Олег Михайлович – полковник, заступник начальника управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України з виховної роботи. “Мені в пам’яті залишилося те, що після першого тижня навчання я забув портфель в школі…” – з посмішкою розповідає […]