День підприємця

Бізнес
depositphotos.com

День підприємця України відзначають в першу неділю вересня.

Початок свята закладено 5 жовтня 1998 року, указом президента  “Про День підприємця “. В даному указі йшлося про наступне: “Враховуючи роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визнаючи його вплив на формування, становлення та розвиток національної економіки постановляю: Установити в Україні День підприємця, який відзначати щорічно у першу неділю вересня.”

Тож дорогі підприємці, у день Вашого професійного свята прийміть наші найщиріші вітання та побажання успіхів у Вашому бізнесі. Нехай доля завжди посміхається Вам, а партнери ніколи не підводять. Бажаємо Вам завжди знаходитись у потоці рівномірного і головне поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів та послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків!

Залишити відповідь

Next Post

Буська команда здобула 1 місце в обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу

🔸У суботу, 4 вересня, у Стрийському парку м.Львова відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в рамках проведення обласних комплексних змагань серед територіальних громад Львівщини. Про це інформують у Буській міській територіальній громаді Львівської області. В категорії “Дорослі”: 🥇1 місце – Буська МТГ 💐 🥈2 місце – Червоноградська ТГ 🥉3 місце – […]