День охорони праці у районі

В кінці квітня в Україні відзначають Всесвітній день охорони праці під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик». У цей період часу на підприємствах, установах та організаціях Золочівського району проводяться різноманітні заходи з профілактики виробничого травматизму та підвищення рівня безпеки праці працівників.
З цієї нагоди та для забезпечення кращих умов праці, за ініціативи відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Золочівському районі, Золочівським управління водного господарства організовано та проведено конкурс на краще за безпекою праці робоче місце та кращого за показниками безпеки праці працівника. Конкурсною комісією установи кращим працівником визнано тракториста-машиніста Білинського Данила Михайловича.


22 квітня 2016 року страховий експерт з охорони праці Фонду Сидоров Р.В. та завідувач сектору з питань праці та соціально-трудових відносин управліня соціального захисту населення Золочівської РДА Пасічник С.А. взяли участь у урочистих заходах та нагородженні переможця конкурсу в Золочівському управлінні водного господарства.

Страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ
в Золочівському районі Сидоров Р.В.

Залишити відповідь

Next Post

Голова Золочівської районної ради склав присягу (відео)

21 квітня 2016 року відбулася ІІІ (позачергова) сесія ІІ сесії VII скликання районної ради. На сесії голова районної ради Олег Банах прийняв присягу посадової особи місцевого самоврядування та приступив до виконання своїх повноважень. Нагадаємо, що 22 березня 2016 року було обрано голову Золочівської районної ради та заступника. Поділіться цим у […]