День Національної поліції України

День Національної поліції України — свято України. Відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97.

Указом Президента України від 04 квітня 2018 року № 97 внесено зміну до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693, яким встановлено, що День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня.

Вітаємо поліцейських із професійним святом!
Бажаємо міцного здоров’я, впевнених сил, мужності серця, рішучості та вдачі. Бажаємо з кожним днем зростати у своїй кар’єрі, завжди знаходити вірний шлях до перемоги, щастя та благополуччя.
Бажаємо, щоб ваші поліцейські будні протікали без проливних дощів і втрат, і були зігріті променями особистої фортуни. З днем поліції всіх тих, хто своєю працею намагається убезпечити громадян від бід і неприємностей.

Слава Україні!

Залишити відповідь

Next Post

Пройде благодійний турнір з футболу пам'яті воїна Володимира Малюги із Золочівщини

23 липня 2023 року пройде Благодійний турнір з футболу, в пам’ять про загиблого воїна із Золочівщини Малюги Володимира Ярославовича. Початок турніру 12.00 год. Стадіон “Сокіл” м.Золочів. В турнірі приймають участь такі команди: ФК “СОКІЛ” Золочів, ФК “БУГ” Білий Камінь, ФК “Промінь” Гончарівка, ФК “Золота липа” Ремезівці. Запрошуємо вшанувати пам’ять Володимира […]
футбол