День музею

Міжнародний день музею

З 14 до 18 травня у львівських музеях відбуватимуться різноманітні акції театрального мистецтва, виступи фольклорних гуртів, камерного оркестру, а також нічні екскурсії визначними місцями Львова.

Як повідомили у відділі промоції Львівської міської ради, у Палаці Потоцьких, що на вул. Коперника, 15, відбудеться театралізована вечірня екскурсія у супроводі камерного оркестру Дитячої музичної школи №10.

Календар святкування у Львові Міжнародного дня музеїв

Дата, год. Місце Назва заходу Примітки
14 травня 19.00 Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького, пр. Свободи, 20 Вечір камерно-інструментальної музики Викладачі та студенти ЛНАМ ім. М. Лисенка виконуватимуть композиції Баха, Гайнда, Моцарта, Глазунова.
14 травня 20. 00 – 21.30 Палац Потоцьких, вул. Коперника, 15 Вечірня екскурсія музеєм Театралізована екскурсія музеєм під виступи камерного оркестру Львівської музичної школи №10
15 травня 14.00 Львівський музей історії релігії,  пл. Музейна, 1 Свято «Один день із життя княжого Львова» У програмі заходу – виступи творчих колективів «Марвінок» та фольк-гурту середньовічного танцю, змагання лучників ( (члени клубу «Галицький Лев»), театралізовані дійства, презентація відреставрованого органу поч. XVII ст. , а також екскурсія у підземеллі музею.
18 травня з 10.00 до 17.00 Музей Соломії Крушельницької, вул. С. Крушельницької, 23 Відкриття виставки «За лаштунками музею». День відкритих дверей Інтерактивна Презентація матеріалів які розкривають діяльність працівників музею у різних галузях. Також буде проходити перформенс за участю львівських музикантів
18 травня 21.00 Музей «Личаківський цвинтар», головний вхід, вул. Мечникова, 33 Нічні екскурсії з використанням електромобіля та транслюванням історико-документального відеофільму Несподівані ефекти світла і тіні використовуються несподівані ефекти світла і тіні, кольорова підсвітка мистецьких творів різних століть, зокрема величних каплиць при головному вході на цвинтар, екскурсія до могил  Ігоря Білозіра, Маркіяна Шашкевича, Станіслава Людкевича, та ін..

За матеріалами: city-adm.lviv.ua

Залишити відповідь