День молоді в Україні

Щорічно, підтримавши ініціативу молодіжних об’єднань і організацій, в останню неділю червня Україна і Білорусь відзначають День молоді.

В Україні День молоді встановлений Указом Президента України № 323/94 від 22 червня 1994 року, відзначається щорічно в останню неділю червня і також носить назву «День молоді».

Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. В Росії офіційно відзначається День молоді 27 червня, хоча його традиційно святкують в останню неділю червня.

Юність і молодість — це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Цей час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.

Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку країни.

В 2012 році День молоді припадає на 24 червня.

Залишити відповідь

Next Post

У Львові відбудеться День Батяра

Львів – культурна столиця України. Протягом двох днів, 23 та 24 червня, у парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, на території  відбудеться Свято День Батяра – батярські розваги, трансляції чвертьфіналів та велика вечірка фанів  «LeoFan». Про це нам повідомили у прес-службі Львівської міської ради. У ці дні фанати на […]