День медичного працівника

Відтепер в Україні День медичного працівника щороку відзначатимуть 27 липня. Відповідний Указ підписав Президент України Володимир Зеленський.

«Ураховуючи значення сфери охорони здоров’я та внесок її працівників у забезпечення життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави, засвідчуючи відданість медичних працівників справі надання медичної допомоги, збереження здоровʼя та рятування людських життів, на підтримку ініціативи Міністерства охорони здоровʼя України постановляю установити в Україні професійне свято працівників сфери охорони здоровʼя — День медичних працівників, яке відзначати щороку 27 липня», — йдеться в Указі.

Напередодні Міністерство охорони здоров’я України, з огляду на повномасштабну війну росії проти України та запит суспільства й медичної спільноти, оголосило онлайн-голосування для обрання нової дати відзначення Дня медичного працівника.
Таке рішення було викликане тим, що українські медики, не повинні мати жодних спільних дат з терористичною росією, яка щодня вбиває мирне населення.
За час повномасштабної війни внаслідок збройної агресії ворог нахабно забрає життя медиків на робочому місці. Проте попри постійні обстріли, бомбардування та небезпеку, українські медики щодня продовжують тримати медичний фронт, ризикуючи власним життям та здоров’ям.

Дорогі медичні працівники вітаємо Вас з Вашим святом !

День медичного працівника –
Це, справді, свято всенародне.
На честь людей, в чиїх руках
Священне діло, благородне.

Здоров’я нації, народу –
Державна справа нелегка,
Але ця справа звіку-зроду
Є суттю й медпрацівника.

І в день, і в ніч, в мороз і в спеку
Медпрацівник з людьми завжди,
В дорогу ближню чи далеку
Він хворим йде допомогти.
Медпрацівник не Бог – людина,
Але від нього, як від Бога,
Для зцілення украй потрібна
Недужим людям допомога!

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Світлани Золочівської

Велика родина щиросердечно вітає Світлану Золочівську з ювілеєм!На килимі життя, немов чарівна м’ята,Розквітла Ваша ювілейна дата,Хай квіт життя повік не одцвітає,Нехай добро щоднини прибуває.В цей радісний день, в це ювілейне святоХай доля намітить років багато,Відпустить здоров’я, щастя й добра,Хай повниться ласкою рідная хата,Багато в ній буде людського тепла.Щоб радісний настрій […]