День Матері при парафії Блаженного Миколая Чарнецького у реабілітаційно-катехитичному центрі

У неділю, 12 травня, ми святкували День Матері.

12 травня, по завершенні Божественної Літургії при парафії  Блаженного Миколая Чарнецького у реабілітаційно-катехитичному центрі діти з благодійного фонду «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» під керівництвом Катерини Тихонової підготували свято з нагоди святкування Дня Матері.

У своїй концертній програмі зуміли передати подяку матері за все, що вона робить протягом цілого свого життя, за їхню самопожертву, відданість, любов, недоспані ночі та щоденні переживання. Звучали вірші, пісні та дуже теплі і щирі  привітання для наших найрідніших людей. Всі матері були дуже  зворушені  щирими і добрими словами. Вони вкотре переконалися, що їхні дітки найкращі, найталановитіші і щиро люблять Бога, свою родину та неньку Україну.

Наприкінці виступу всім присутнім матерям були подаровані квіти, а учасники  та гості могли поласувати солодощами. Отці Михайло Сукмановський та Тарас Жуковський привітали матерів зі святом. Обіцяли, що таких зустрічей буде ще багато, бо вони згуртовують усіх в одну велику родину.

Дякуємо організаторам  за чудову святкову атмосферу і подарунки! Многих та благих літ всім Вам, дорогі Матусі!!!

Залишити відповідь

Next Post

Воскова свічка в труні призвела до нещастя

На Тернопільщині воскова свічка в труні призвела до нещастя. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Тернопільської області. “Дитина з опіками у лікарні та пошкоджені вогнем дві кімнати – це наслідки пожежі, яка виникла в одному із сіл Лановецького району. Повідомлення про нещастя надійшло на лінію “102” від диспетчера служби надзвичайних […]