День конституції України

З Днем Конституції України!
Щиро бажаємо миру, єдності, злагоди, мудрості та сили, любові до рідної української мови та культури!

День Конституції України — це державне свято, яке святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України в 1996 році.

28 червня 1996 року Верховна рада України прийняла Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави. Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. Парламентарії врахували зауваження Президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту – про державні символи України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні. Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Прийняття конституції було найважливішим кроком в забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
Відповідно до Конституції, день ухвалення Основного Закону є державним святом – Днем Конституції України.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Ігоря Смолінського

Люблячого сина, брата, вуйка Ігоря Смолінського вітають з ювілеєм мама Надія, сестра Леся, швагро Михайло та племінники Володя та Оля. Зичать Ігорю козацького здоров’я, затишку, поваги друзів, вдачі молодої, щоб стежка буднів завжди вела в людське добро, таке потрібне долі. З днем народження щиро вітаємо, Лантух здоров’я бажаємо. Будь Ти […]