День археолога на Пліснеську

На території Історико-культурного заповідника “Давній Пліснеськ” відзначили День археолога. Історичну місцевість відвідали археологи, представники Львівської обласної державної адміністрації, обласної ради, журналісти.

Заступник директора Адміністрації історико-культурного заповідника “Давній Пліснеськ” Андрій Филипчук, науковий співробітник заповідника «Давній Пліснеськ» Богдан Гринюка провели екскурсію. Зокрема можна було побачити кургани, підвали, келії та храм Пліснеського монастиря…

Голова громадської організації “Підгірці-Шолом” Ігор Кавич, розповів, що ця зустріч присвячена показу тих досліджень, які проведені на території заповідника. Зокрема нагадав про Дерев’яну церкву святого Михайла у селі Підгірці, Бродівського району на Львівщині, яка була споруджена у середині XVIII ст. – пам’ятка архітектури національного значення. Вона згоріла у травні 2006 року.

Директор Адміністрації історико-культурного заповідника “Давній Пліснеськ” Володимир Шелеп розповів про важливі знахідки археологів під час розкопок на Пліснеську.