Демобілізованим військовослужбовцям буде проводитись одноразова виплата

army4Постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 № 185 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби.
Відповідно до нього органи соціального захисту населення проводять виплату матеріальної допомоги громадянам України, звільненим з військової строкової служби, які до призову працювали на підприємствах, установах, організаціях, в розмірі середньомісячної зарплати, але не менш ніж мінімальна зарплата на цей час, а громадянам, котрі до призову не працювали – в розмірі мінімальної зарплати, що встановлена законодавством на день призову.

Для отримання даної виплати громадяни повинні звернутися в Золочівсько-Перемишлянський Військкомат з наступними документами:

– довідка з місця роботи про отримувану середню заробітну плату на день призову;

– копія трудової книжки, завірена за останнім місцем роботи;

– заява про перерахування матеріальної допомоги на рахунок у банку.

Золочівське Управління соціального захисту


Залишити відповідь

Next Post

Золочів'яни з Італії передали допомогу для бійців АТО (відео)

Золочів’яни разом із іншими українцями з Італії передали допомогу для бійців АТО. Окрім продуктів та засобів гігієни передали також 470 євро. Отець Михайло Сукмановський подякував усім небайдужим людям, які долучаються до збору допомоги у зону АТО. Детальніше дивіться у відео: Поділіться цим у соцмережах: