Делегація з Дніпропетровської області завітала на Золочівщину для обміну досвідом

12-13 березня 2012 року на території Золочівського району перебувала офіційна делегація з Криничанського району Дніпропетровської області з метою організації обміну досвідом щодо соціально-економічного розвитку сільської місцевості та налагодження партнерства і співпраці. Про це zolochiv.net повідомили у Золочівській РДА.

12 березня 2012 року відбулася робоча зустріч голови Золочівської районної державної адміністрації Ярослава Окрепкого та голови Золочівської районної ради Володимира Недзельського із головою Криничанської райдержадміністрації Юрієм Ковалем, заступником голови Криничанської районної ради Олександром Бугаєм, президентом Дніпропетровської обласної асоціації сільського та зеленого туризму “Дніпро” Наумом Кузнєцовим.

Гості з Дніпропетровщини – усього 35 чоловік на чолі з головою Криничанської РДА оглянули Підгорецький замок, побували у місці витоку річки Західний Буг. Після екскурсії, у сесійній залі голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, голова Криничанської райдержадміністрації Юрій Коваль, заступник голови Криничанської районної ради Олександр Бугай підписали угоду про партнерську співпрацю в культурній та соціально-економічній сферах. Згідно угоди сторони вважають пріоритетними наступні напрямки розвитку співпраці:

    • розроблення та реалізація спільних інвестиційних проектів створення, реконструкції та модернізації підприємств;

    • обмін інформацією про товари, послуги, які виготовляють підприємства областей, кон’юнктуру цін проекти (програми), які реалізуються в рамках міжрегіонального співробітництва, експортний потенціал;

    • створення спільних підприємств;

    • обмін досвідом роботи органів місцевого самоврядування у сфері державного управління, управління комунальною власністю, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, фізичної культури та спорту, енергоощадливості, охорони довкілля, раціонального використання і відтворення природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки.

Після цього учасники делегації взяли участь у майстер-класі з виготовлення Гаварецької кераміки, який організовано на станції юних техніків.

13 березня 2012 року голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий за участю гостей взяли участь у роботі круглого столу “Розвиток сільського зеленого туризму”. Зокрема, представник від Дніпропетровщини Наум Кузнєцов розповів про свій задум створити туристичний ланцюг за маршрутом Чорне море – Карпати, який він змоделював теоретично. На практиці цю ідею втілюватимуть Золочівський та Криничанський райони завдяки підписаній угоді про співпрацю у туристичній сфері.

Делегація з Дніпропетровщини оглянула експозицію Золочівського замку.

Залишити відповідь

Next Post

Закон про заборону реклами тютюну підписав президент

Президент України підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів», повідомляє його офіційний сайт. Закон передбачає внесення до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законів України «Про рекламу» та «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого […]