Делегація НАТО…

Делегація НАТО завітає нам Львівщину. Члени цієї організації, надаватимуть допомогу  у проведенні семінару за участі представників країн, які приймали Олімпійські ігри та Чемпіонат Європи з футболу. На семінарі обговорюватимуть питання безпеки та толерантності під час Євро-2012.

Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк перебував з робочим візитом у штаб-квартирі НАТО 27-29 квітня у складі офіційної урядової делегації України. У межах поїздки голова Львівської ОДА взяв участь в обговореннях та брифінгах з тем світової безпеки, нових викликів та загроз, відносин Україна-НАТО, обговоренні поточних операцій Альянсу. Голова ЛОДА також зустрівся з Верховним Головнокомандувачем Об’єднаних Збройних Сил НАТО у Європі (SHAPE).

За матеріалами: www.loda.gov.ua

Залишити відповідь

Next Post

Гологори

Мандруючи Золочівщиною на схід від Львова, серед лісів та пагорбів, можна добратись і до колишнього містечка Дукля, нині – село Гологори, що розкинулось на берегах річки Золота Липа, яка бере початок недалеко від села є притокою Дністра та впадає в Чорне море. Історія цього поселення дуже давня. Археологічні дослідження проведені […]