Декларацію про доходи можна подати через Інтернет

podatkovaЗолочівська МДПІ повідомляє, що з 1 січня 2013 року громадяни мають змогу заповнювати та направляти до податкової служби декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет. Така новація повинна стати популярною серед платників податків, адже позбавить їх необхідності відвідувати податкову для звітування. Оскільки подавати декларацію потрібно за місцем реєстрації, то особливо зручним цей сервіс повинен стати для тих платників, в яких відрізняються адреси реєстрації та фактичного проживання.
Для користування послугою платникові потрібно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення.
На офіційному веб-порталі податкової служби з’явився спеціальний банер, у якому детально пояснюється порядок заповнення декларації та її додатків.
Створення декларації складається з трьох простих кроків. Перш за все платнику пропонується обрати відповідну категорію – „фізична особа-підприємець” або „громадянин”, потім варіант збереження заповненої декларації у паперовому чи електронному вигляді. Наступний крок – перейти безпосередньо до заповнення документу. Після внесення усіх необхідних даних та скріплення їх цифровим підписом декларація за бажанням платника або надсилатиметься до податкової, або зберігатиметься для друку у паперовому вигляді.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

Залишити відповідь

Next Post

ОПОДАТКУВАННЯ ПДВ НОВОРІЧНИХ ПОДАРУНКІВ

Золочівська МДПІ повідомляє, що відповідно до Закону України “Про звільнення від оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків” від 30.11.2000 року № 2117-III , із змінами та доповненнями, з 15 листопада 2012 року до 15 січня 2013 року звільняються від […]