Декларація з туристичного збору за ІІІ квартал – за новою формою

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що відповідно до норм Податкового кодексу платники туристичного збору зобов’язані щоквартально подавати до податкового органу декларацію з туристичного збору. При цьому, наказом Мінфіну України від 08.05.2019 N 186 затверджено нову форму звітності.
В оновленій декларації передбачено додаток «Розрахунок №2 податкових зобов’язань з туристичного збору», в якому зазначається кількість діб розміщення, розмір мінімальної заробітної плати та ставку податку в залежності від типу туризму (внутрішній або в’їзний). у Розділі ІІ здійснюється розрахунок авансових внесків з туристичного збору, а також вказуються реквізити рішення органу самоврядування про встановлення таких авансових внесків.
Також змінами передбачено, якщо суб’єкт господарювання є податковим агентом на території адміністративно-територіальних одиниць, які відповідають різним кодам за КОАТУУ органів місцевого самоврядування, але ці адміністративно-територіальні одиниці обслуговуються одним відповідним контролюючим органом, подається одна податкова декларація з кількома додатками.
Граничний термін подання квартальної звітності – 11 листопада 2019 року.

Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області