Деякі дороги Львівщини постраждали через негоду

У Львівській ОВА повідомили про дороги Львівщини, які постраждали через негоду, ситуація станом на 11 червня, 14:40 год:

1. Дорога Східниця – Верхнє Синьовидне: є численні підмиви, руйнація асфальтобетонного покриття, водостічних труб, пошкодження пішохідних доріжок, габіонних підпірних стінок, часткове пошкодження моста в с. Підгородці та с. Урич.

2. На автомобільній дорозі Турка – Східниця в с. Рибник стався зсув ґрунту з руйнуванням габіонної підпірної стінки, рух цією ділянкою дороги ускладнений.

3. Рух з смт. Східниця в напрямку с. Новий Кропивник унеможливлений у зв’язку з руйнуванням моста комунальної власності через річку Східничанка Східницької територіальної громади. Жителям навколишніх населених пунктів рекомендуємо скористатись об’їздом через с. Залокоть.

4. Проїзд дорогою Новий Кропивник – Перепростиня наразі неможливий. Внаслідок негоди річка вимила частину гравійного шляху.

На фото: ситуація на дорозі Новий Кропивник – Перепростиня.

Нагадаємо, що через негоду на Львівщині підтоплені домогосподарства.

Next Post

ЗСУ повідомили про звільнення Благодатного (відео)

Славні воїни 68 окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша у взаємодії з сусідніми підрозділами Сил оборони України звільнили населений пункт Благодатне. Про це інформує пресслужба Сухопутні війська ЗС України. “Загарбники опирались до останнього, але не витримали натиску нестримних росомах!У ході операції вдалося взяти в полон російських військових.Отримана від них інформація […]